KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14204366
nr 1420 4366
Akvareller
Kina, 5 st, akvarell. Ej signerad, oramad
Kondition: skadad
Utrop:
800 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:36:29
300 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.200 kr
3.200 kr
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr